Kancelaria

Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest w samym sercu warszawskiej Ochoty, tuż przy Parku Szczęśliwickim, przy ulicy Grójeckiej 194 w kompleksie Triton Park. Kancelaria Notarialna mieści się na drugim piętrze budynku w lokalu nr 84, do którego wejście prowadzi przez recepcję budynku, znajdującą się w klatce A3.
Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę w zakresie wszystkich dokonywanych czynności notarialnych oraz indywidualne podejście i cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich skomplikowanych zagadnień znajdujących się w sferze działania notariusza.
W ramach działalności udzielamy klientom Kancelarii nieodpłatnych i profesjonalnych porad prawnych, informacji oraz konsultacji związanych z dokonywanymi czynnościami, które mają na celu podnoszenie świadomości prawnej i zapewnienie stosowania prawa w sposób odpowiadający woli i intencjom stron. Upewniamy się, że nasi klienci są świadomi i rozumieją zarówno skutki prawne, jak i faktyczne dokonywanych przez nich wyborów.
Nie podejmujemy decyzji za klientów, lecz doradzamy i prezentujemy instrumenty, dzięki którym mogą oni zrealizować zamierzone przez nich cele.
W naszej Kancelarii Notarialnej wszystkie czynności notarialne prowadzone są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Kancelaria Notarialna mieści się w budynku, w którym znajduje się parking zarządzany przez APCOA. Wjazd na parking odbywa się bezpośrednio z ulicy Grójeckiej, zalecamy zwolnić mijając ulicę Włodarzewską. Na parkingu nie ma szlabanów, należy pobrać bilet, a w razie potrzeby uiścić opłatę zgodnie z cennikiem parkingu (pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna, lecz nie zwalnia to z obowiązku posiadania biletu parkingowego pobranego z dedykowanych biletomatów).